Dáda Patrasová a Felix Slováček: Donutila ho k rozvodu?

V posledních měsících to Felixu Slováčkovi (76) a jeho partnerce Lucii Gelemové (37) příliš neklape. A to je hodně slabé slovo. Prý mezi nimi vypukla válka. Ani jeden z nich totiž nechce ustoupit ze svých plánů do budoucna.

Zatímco saxofonista by rád jejich vztah udržoval ve stávající podobě, výtvarnice Gelemová prý už touží po svatbě a po miminku. Jenže ani jedno ani druhé jí známý hudebník nechce dopřát. Leč nyní na něj začala tlačit i jeho stále manželka Dáda Patrasová (63).Už nechce žít v nejistotě, ani v manželství, které ani zdaleka klasické manželství nepřipomíná.

Zamilovanost už dávno opadla

Zatímco dříve byl Felix ke své nové partnerce pozorný, kupoval jí drahé dary a bral ji na dovolené, jak jen mu to jeho pracovní vytížení umožňovalo, teď prý jeho snahy potěšit Gelemovou značně polevily. Podle přátel prvotní zamilovanost už opadla a začíná se projevovat značný věkový rozdíl. Lucii Gelemové už táhne na čtyřicet a nikdy se prý netajila tím, že by prý chtěla stanout před oltářem a založit rodinu.

Jenže Slováček už založil dokonce rodiny dvě a potřetí už se k tomu prý nechystá. Má strach, že by se prý manželstvím mohlo zase něco pokazit. Tak jako tomu došlo v případě manželství s Dádou. Navíc děti má také, a tak mu ke štěstí na rozdíl od partnerky vůbec nic nechybí.

Tlačí na něj

A tak kdykoli prý nyní přijde řeč na partnerčiny potřeby, ihned prý raději změní téma. Nechce se o tom vůbec bavit. Ale aby svou přítelkyni příliš nenaštval, alespoň jí prý vždycky koupí menší dárek, jako kompenzaci za to, co jí nemůže nebo nechce dát. Nyní ovšem Lucie Gelemová podle jejich společných přátel měla přijít s dalším smělým přáním a to je, aby se Felix konečně rozvedl. Už údajně nechce být označována jako jeho milenka, ale jako oficiální partnerka.

Tvrdé ultimátum

Jen o pár dní později měla ovšem s tímto požadavkem přijít i jeho stále ještě právoplatná manželka Dáda. Je prý ochotná Felixe vzít na milost, vrátit se k němu, opustit kvůli němu svého italského přítele Vita (49) a dělat, jako by poslední dva roky vůbec neexistovaly.

Má to však jeden háček. Musí svou milenku okamžitě pustit k vodě. Pokud se prý tak do určité doby nestane, podá prý žádost o rozvod. S tím však Felix Slováček nepočítal ani v nejmenším.

Jak se rozhodne?

Rád si nechává otevřená zadní vrátka.A také se rád vrací ke své ženě, když zrovna není po ruce Gelemová. Ale jak to tak vypadá, tohle už brzy skončí. Dáda mu prý podle jedné z jejích kamarádek měla sdělit, že už nechce dál žít v nejistotě a jako podváděná žena.

Navíc ona, na rozdíl od svého muže, by prý ráda oficiálně začala žít se svým italským partnerem, který je i její kamarád. Prý má Slováček čast na rozmyšlenou do konce prázdnin. Pokud i pak zůstane s Gelemovou, bude jeho postoj brát tak, že ji už za manželku definitivně nechce.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden