Dáda Patrasová: Rozvod, nebo nekončící divadlo?

Špinavé prádlo pere zásadně na veřejnosti

Známá manželská dvojice DAGMAR PATRASOVÁ (60) a FELIX SLOVÁČEK (73) už více než rok plní společenské rubriky deníků a časopisů, i přesto se tato domácí vývařovna výživných skandálů zdá být bezedná.

Mediální přestřelky tohoto páru si veřejnost dlouhé měsíce dávala při čtení denního tisku k ranní kávě. Dnes jsou zprávy ze života nenapravitelného proutníka Felixe a královny dětských srdcí Dády poněkud jednostranné. Zatímco saxofonista už se drží ve svých výpadech před médii raději zpátky, jeho stále ještě oficiální polovička se zatím zuby nehty neubrání a tu a tam vypustí nějakou pikantnost z jejich aktuálního soužití. Dáda je překvapivě sdílná, i když tvrdí, že jí jsou otázky ohledně jejího komplikovaného partnerství nepříjemné. O své manželské kalamitě komunikuje s novináři a nevyhýbá se ani televizním kamerám. Pro mnohé tak bylo překvapivé její nedávné vystoupení v Show Jana Krause. A to především proto, že známý bavič a odpůrce bulváru velmi rychle zabrousil právě na její manželskou kalvárii.

Málo ho hladí a krmí
Přála si to sama Dáda? Jedno je jisté, i když se snažila působit zcela uvolněně a dělala si ze sebe legraci, nezapomněla se o manžela a jeho milenky otřít, kdykoli k tomu měla příležitost. „Já dělám všechno špatně. Nehladím ho po hlavičce a ne krmím ho sladkostmi přímo do pusinky,“ navezla se zpěvačka do sokyně. Zmínit nezapomněla ani, že pro muzikál, ve kterém hraje podváděnou manželku, autor čerpal inspiraci právě z jejího manželství. Řeklo by se, že na nevěře alespoň vydělá, ale Dáda si stěžuje, že díky společné práci s Felixem dře i na dovolené, které Felix tráví s Lucií. V dobrém rozpoložení byla Dáda i na party Antiethanol, kde se nikoho nestranila a se všemi si povídala. Otázkou je, proč je tak sdílná? Jedním z důvodů může být podle některých volání o pomoc, kdy se za úsměvy a vtípky možná skrývá beznaděj. Jiní se ale přiklánějí k názoru, že Dáda si chce získat větší sympatie veřejnosti a Felixovi nasadit psí hlavu. Někdo tvrdí, že Patrasová je už pro rozvod rozhodnutá. Poslední kapkou totiž bylo, když na Slováčka prasklo, že má profi l na seznamce, kterou používají hlavně lidé hledající nezávislý sex. „Jestli je ten profi l pravý, tak už k tomu opravdu nemám co říct,“ okomentovala skandál Patrasová. Je ale otázka, jestli by tohle byla definitivní rozvodová tečka za několikaměsíčním divadlem.

Láskyplné krmení, kterým Lucie Dádě nejspíš naznačuje, že Felix je už její. Proč se ale Felix nerozvede?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden