Dáda Patrasová a Felix Slováček: Teď ji posílá do zahraničí!

Chce ji mít snad manžel nadobro z očí?

Vypadá to, že manželství zpěvačky a herečky Dády Patrasové (61) s hudebníkem Felixem Slováčkem (74) je opravdu v troskách. Už s ní nechce mít nic společného?

Nejdříve se zdálo, že chce Felix Slováček (74) svůj poměr s Lucií Gelemovou (34) ukončit, ale nedávno potvrdil, že už pro něj není jen milenkou, ale přítelkyní, se kterou žije. Možná právě proto nechce, aby mu Dáda Patrasová (61) stála v cestě a byl by rád, kdyby opustila Česko! Tím ji nejspíš srazil na kolena.

Ovládla ho milenka, nebo je to všechno z jeho hlavy?

Chce se jí zbavit? Vypadalo to, že je mezi nimi už klid, ale opak je pravdou. Felix své manželce Dádě totiž lehce naznačil, ať se spakuje, že tu o ní nikdo nestojí. Řekl, že by byl rád, kdyby se odstěhovala někam pryč a žila spokojeným životem se svým italským ctitelem, který ji má za hvězdu.

Už je mezi nimi opravdu konec?

Za to pro něj už je očividně jen matkou jejich dětí a nic víc. Sám jí prý život s Italským přítelem a podnikatelem Vitem (47) jen přeje. „Je rozvedený, je majitelem několika hotelů, Dáda by žila v luxusu, hýčkal by si ji,“ nechal se slyšet Felix.

Mají spolu dvě děti, ale nechovají se tak.

A co její kariéra? I o té samozřejmě promluvil, a nic hezkého to nebylo. Podle něj by ji mohla ukončit celkem nepozorovaně. Chtěl tím snad říct, že její vystoupení už nikoho nezajímají? Není jeho chování už trochu přehnané? Nebo mu jeho milenka už úplně zatemnila mysl? Dáda si to ale určitě nenechá líbit.

reklama
reklama