Dagmar Havlová: Problémy se zdravím

Zdravotně je na tom v těchto dnech údajně hodně špatně. Dagmar Havlová (66) prý ani nevychází z domu, mohou za to problémy se zdravím, přesněji s pravou nohou, s níž měla problémy už před čtyřmi lety, kdy údajně trpěla obrovskými bolestmi a nemohla vůbec chodit.

Ruší práci i plány na prázdniny

Kvůli tomu prý zrušila všechny domluvené pracovní povinnosti, a dokonce i plány na prázdniny. Když jí novináři volali, aby se zeptali, jak na tom je, vůbec se k tomu nechtěla vyjadřovat, ani nepotvrdila, že jde skutečně o nohu.

Že jde ale o něco skutečně vážného, potvrdili i její přítelkyně a kolegové. Za poslední měsíc prý zestárla skoro o deset let. Havlová je aktivní žena, která je zvyklá den co den něco podnikat. Jenže teď nemůže dělat vůbec nic jiného než sedět a ležet. Kvůli zdravotním problémům se nezúčastnila ani oslavy osmdesátých narozenin Karla Gotta (80), což potvrzuje, že rozhodně o nic banálního nejde.

Čeká ji operace?

Ale rozhodně nemusí jít jenom o nohu, jeden z jejích kolegů z divadla prý spekuluje nad tím, jestli se náhodou neléčí z nějaké vážné nemoci.Už měsíce prý vypadala, že se něco děje a že před světem něco skrývá. Už se nebavila tak jako dřív, s kolegy ani přáteli nekomunikovala a ani prý na společenských akcích se příliš neukazovala, a když už, tak jenom na pár minut.
Někteří dokonce tvrdí, že ji v létě čeká důležitá operace. Snad vše dobře dopadne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden