V prvním kole bitvy Dagmar vítězí!

Už je to tady! Felixe opustila mladá milenka a on si musí sbalit saky paky a odstěhovat se pryč. Jeho manželka Dagmar Patrasová si tak konečně může mnout ruce.

Po sedmileté známosti muzikanta Felixe Slováčka a výtvarnice Lucie Gelemové (38) přišel dramatický rozchod. Ten oznámila právě Gelemová, která jako důvod rozchodu uvedla, že touží po rodině a životě v rodných jižních Čechách, a tak se Slováčkem zůstávají nadále jen přáteli. Není se čemu divit.

Vždyť, to, že jednou taková situace nastane, snad musel každý očekávat. Žena, které už biologické hodiny bijí na poplach, nemůže jen tak sedět se založenýma rukama a čekat, jestli se její o 40 let starší přítel zmůže nebo nezmůže na potomka.

A to zřejmě nakonec pochopila i Lucie. „Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu.“ dodala s tím, že loučení je pro ní těžké.


Spadla klec

Ve svém srdceryvném prohlášení si nezapomněla ještě rýpnout do své sokyně v lásce Dagmar Patrasové. Válka mezi těmito dvěma dámami, zdá se, nikdy neskončí. Netřeba dodávat, že velký podíl na tom má i sám Slováček. Ten se sice k mladé milence už před lety odstěhoval, ale pravidelně se vracel do vily na Vinohradech ke své legitimní ženě a rozvod byl v nedohlednu.

I když nevinně tvrdil, že do vily dochází jen cvičit na klarinet a saxofon, vypadalo to všelijak a zdálo se, že lišácky využívá výhody obou vztahů. Není tedy divu, že si obě dámy nemohly přijít na jméno. Teď ale, zdá se, spadla klec a Felix se bude muset rozhodnout. Vrátí se k manželce, nebo půjde zase o dům dál?

Má jiného?

Otázkou spíše zůstává, jestli už má rozhodnuto jeho žena. Ta totiž v průběhu manželových záletů nezahálela a také vyhledala společnost jiného protějšku. Tím se stal italský podnikatel Vito (51). S ním se poprvé setkala už před více jak 20 lety na dovolené v Itálii a on na ni nezapomněl.

Naopak, v těžkých chvílích jí přispěchal na pomoc a stal se jí oporou. Od té doby za ním pravidelně létala do slunné Kalábrie, zveřejňovala společné fotky a rozhlašovala, jak je zamilovaná. Dostaveníčkům byl ale konec, když začala pandemie covid-19, od té doby si prý alespoň pravidelně telefonují.

Denně v kontaktu

„Nikdy nevynechá, volá mi každý den, ptá se jak se mám, co je nového, co práce, jestli jsem jedla, jestli jsem v pořádku,“popisuje Patrasová s jakou péčí se o ní italský gentleman zajímá. Zdá se tedy, že se karta obrací a brzy by si mohla vybírat ona.

Upřednostní nakonec seladona z Itálie před nevěrným manželem? Můžeme jen hádat. Zatím má ale ještě čas, vypadá to totiž, že se Felix od bývalé milenky zase tak rychle nepožene.

reklama
reklama

Komentáře