Dagmar Patrasová: Chce požádat o rozvod

Už jí došla trpělivost. Zpěvačku Dádu Patrasovou (62) už její manžel Felix Slováček (75) skutečně přestává bavit. Na společenské akce ho doprovází milenka Lucie Gelemová (36), ale přitom je stále ženatý. Jí samotné je prý Lucie ukradená, ale její přítomnosti by se pochopitelně ráda vyhnula.

Jenže to jí Felix neumožní a neustále mezi dvěma ženami kličkuje. Jeden večer tráví u Lucie a další den se staví doma za Dádou. Patrasová to bere jako ponížení, když se Felix na stejné akci, na jaké je ona, ukáže se svou milenkou.

Všichni totiž vědí, že Patrasová a Slováček jsou stále manželé. Dáda také přiznala, že se dozvěděla, že ji Felix podvedl už několikrát. Jejich přátelé prý celá léta drželi s Felixem basu a Dádě o nevěrách nic neřekli.

Přijde o vše? Teď to ale Dádě všechno přerostlo přes hlavu a chystá se požádat o rozvod. Už se o něm prý radí i se svými právníky. Už jednou o něj chtěla požádat, ale Felix jí to rozmluvil. Je si totiž vědom toho, že při dělení majetku by nezískal téměř nic. Asi to bude pro něj překvapení, až mu to Dáda oznámí.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama