Můj kousek štěstí

Dal jí lásku, se kterou už nepočítala

Můj kousek štěstí

Zřejmě už pevně věřila tomu, že žádnou lásku ve svém životě nepotká. Zpěvačka Marie Rottrová (74) nebyla tak docela nejmladší a nad vztahy s muži udělala kříž. To, co s nimi prožila, nebylo mnohdy idylické, o některých nechce vůbec mluvit, jen si povzdechne: "Je to za mnou."

První dáma českého soulu – tak se jí říká. Její nejslavnější písničky znají všechny generace a dojímají se nad nimi, za všechny jmenujme Ten vůz už jel, Měli jsme se potkat dřív, To mám tak ráda, Lásko anebo Kůň bílý.

Marie Rottrová měla nádherné, až čítankové dětství. Tatínek byl varhaník a dirigent dvou pěveckých sborů. Byl hlavní příčinou toho, že Marie hrála na klavír a začala zpívat. Měl doma harmonium i piano, takže se

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden