Představitelka dcery seriálového Poldy Elizaveta Maximová (33) jde z role do role. Pracovní zápřah a zájem fanoušků ale evidentně překážejí jejímu vztahu s přítelem Markem, který se živí jako reklamní režisér.
Jeden by si řekl, že člověk z podobné branže bude mít pro práci a slávu drahé polovičky pochopení, opak je však nejspíš pravdou. V seriálu Docent byla obklopena téměř samými muži.
Ondřej Vetchý (62), Marek Taclík (51) nebo Matěj Hádek (49), ti všichni na ní mohli oči nechat. Proto by nebylo divu, kdyby na ni partner začal žárlit. Nebude už pozdě?
Sen se rozplynul?
S pohledným brunetem randí Elizaveta už řadu let a na veřejnosti se s ním objevuje jen sporadicky. Je ale dost možné, že ho do společnosti už nikdy nevezme. Ostatně tato známost se zatím nikam neposunula, přitom herečka se netají svou představou, jak by se měl její život vyvíjet.

„Před třicítkou dosáhnout všech velkých a zásadních kariérních úspěchů a pak už řešit svatbu, děti, bydlení,“ prozradila před lety. První bod seznamu by měla téměř splněný.
Zbylé ale jaksi pokulhávají. Došla jí trpělivost a řekla si, že zkusí budovat rodinný život po boku nového muže? Signály by tu byly.
Vlastní dětství ji varuje
Maximová sice touží po rodině, ta její vlastní jí ale zrovna nebyla příkladným vzorem. Rodiče se rozvedli, když jí bylo sedm let.
A tak je dost možné, že svou vizi o budoucnosti s oddaným manželem a kupou dětí ani nechce naplnit. Třeba si chce ještě nějakou dobu užívat záři reflektorů a přízeň vlivných mužů.