Dala fotbalistovi kopačky!

Stalo se, co se stát muselo. Moderátorce ruply nervy. Chlap, který není vůbec doma, je postrachem každé ženy. V manželství je celkem obvyklé, že muži mizí do práce, do hospod a za milenkami, ale před svatbou by se to dít nemělo. Krásné moderátorce původem z Ukrajiny došla trpělivost jednou provždy. S Petrem Tlustým (34) chodila skoro šest let, ale nikam nedošli.

Vítězila mičuda

Fotbalista druholigové Jihlavy neměl patrně ponětí, po čem ta krásná žena po jeho boku touží. Škoda, že mu to neprozradila třeba maminka, sestřenice nebo bystřejší kamarádi. Bylo veřejným tajemstvím, že Tlustého srdce, zcela bez ohledu na to, jakou krásku má doma, bije jen pro fotbal. Věnoval se s plným nasazením milované kopané, aniž ho napadlo, že jeho Inna, krasavice, o níž sní většina televizních diváků, by se třeba ráda vdávala.

Co takhle svatba?

A to Inna hovořila dokonce i o miminku, naznačila, že by si přála otěhotnět. „Svatba ale není na pořadu dne, protože jsem zatím nebyla požádána o ruku,“ povzdechla si přímo před fotbalistou loni na plese. A ještě tenkrát kousavě dodala: „Partner byl tak laskav, že mě po našem čtyřletém vztahu doprovodil do společnosti. Akce tohoto typu jinak nevyhledává, protože je vytížený jinde.“ I na dovolenou jezdívala moderátorka Sportovních novin většinou s kamarádkou.

Kde byl partner? To byste neuhodli. Na zeleném trávníku. Zatvrzelý byl fotbalista dokonce i při zařizování bytu. „Hrozně nadává, že neustále kupuji svíčky a svícny,“ posteskla si před časem Inna. „Ať už jsou vysoké, dřevěné nebo skleněné. Mám je dokonce v koupelně nebo na záchodě.“ Ale jemu přišly zbytečné.

Neměl rád svícny

Místo aby měl sportovec ze zvelebování hnízdečka radost, ještě si stěžoval. A dopadlo to špatně. Je konec. Na scéně se objevil marketingový ředitel Jiří Rákosník, Innu okouzlil a ta Tlustého byt opustila. Nezbývá než doufat, že nový přítel bude mít víc volného času i pochopení pro to, po čem ženy touží. A kladný postoj ke svícnům na toaletě. Kamenem úrazu by mohlo být jen to, že má velmi rád hokej a věnuje se mu aktivně...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden