Dala manželovi nůž na krk?

Všechny se snaží přesvědčit, že je její manželství v naprostém pořádku. Nikdo jí to ale moc nevěří.

Bez svého muže nedala JITKA ČVANČAROVÁ (44) nikdy ani ránu. Jenže nyní se herečka často objevuje ve společnosti sama nebo vůbec. Může za to krize, nebo něco jiného?

Rodina pro ni byla vždycky na prvním místě. Hvězda seriálu Most! Jitka Čvančarová (44) tvoří s tanečníkem Petrem Čadkem (43) pár už dlouhé roky. Společně mají dvě děti – dceru Elenu Emílii (10) a syna Theodora Christiana (4) – a ke štěstí už jim nic nechybí. Tedy alespoň tak si to všichni až doposud mysleli.

Herečka na poslední chvíli zrušila účast na filmovém festivalu v Karlových Varech, který se konal začátkem července. A o měsíc později  to zase pořádně roztočila na premiéře snímku Střídavka.

Když se jí navíc někdo zeptá na partnerské problémy, nastává dlouhá pauza a pak

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden