Dala mu nůž na krk?

Je o 22 mladší, přesto má prý v domácnosti větší slovo než on. O Jitce Randárové (32) se říká, že je dominantní a jde si tvrdě za svým.

Výjimkou není ani její vztah s legendárním hercem Jiřím Dvořákem (54), se kterým už nějaký ten pátek sdílí jednu domácnost. Nedávno se její velmi dobrá přítelkyně nechala slyšet, že by chtěla jejich vztah posunout někam dál.

Přála by si svatbu

Každá žena touží po dni, kdy si bude připadat jako princezna. Jitka má už nějaký čas neustále se svými přáteli mluvit o svatbě. Přála by si totiž, aby si ji její partner konečně vzal. A to není všechno.

Ráda by se svým milým také povila potomka. Jenže právě o tom nechce údajně Dvořák ani slyšet. Její okolí má ale tiše doufat, že herec nakonec přece jenom změní názor, moc nadějně to prý ale nevypadá. Jak na to ale zareaguje Randárová?

Už žádné hurá akce?

Jak je známo, Dvořák má z předchozího manželství s herečkou Bárou Munzarovou (49) dceru Annu (18) a to mu zřejmě bohatě stačí. Právě kvůli tomu se měli nedávno pohádat tak, že mu jeho láska podle všeho pohrozila.

Sama už není úplně nejmladší, a pokud tedy chce dítě, je nyní ten pravý čas. Teď je jen a jen na herci, jak se k tomu postaví. Je totiž nad slunce jasné, že když jí nevyhoví, dá mu s největší pravděpodobností vale.

To mělo herce vyděsit a už teď začíná přemýšlet, jak to všechno udělat. Uvidíme, zda se tedy v nejbližší době stanou novopečenými rodiči.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden