Dala mu nůž na krk kvůli svatbě?

Herečka nutně potřebuje, aby se v jejím životě stále dělo něco zajímavého. Jenže její partnerský vztah už několik let stagnuje.

Je to neřízená střela. O SANDŘE NOVÁKOVÉ (39) se toho v kuloárech říká hodně a nyní opět dokazuje, že když něco chce, jde si za tím přímo a klidně i, jak se říká, přes mrtvoly.

Příští rok oslaví čtyřicítku. Jenže před deseti lety si myslela, že až jí bude čtyřicet, konečně dosáhne všeho, po čem kdy toužila. Podle všeho se jí to nepovedlo a na splnění svých snů a tužeb už jí moc času nezbývá. Proto se Sandra Nováková (39) rozhodla jednat.

Svého partnera prý zahnala do kouta a dala mu jasné ultimátum. Buď se jejich partnerský vztah posune dál, anebo si bude nucena hledat nového životního partnera. Vojtěch Moravec (34) by pro svou lásku udělal cokoli, ale diktovat mu, co má dělat, si asi moc líbit nenechá.

Jako snad žádný muž jistě nemá rád, když je na něj vyvíjen tlak, a už vůbec podle všeho nesnese, aby si na

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden