Můj kousek štěstí

Dala přednost exmanželovi!

Hana Zagorová (69) Vlastimil Harapes (70)

Nemohla chybět na oslavě sedmdesátin svého bývalého manžela Vlastimila Harapese (70), proto nechala zpěvačka Hana Zagorová (69) propadnout letenku na dovolenou se svým mužem a ten musel nakonec odletět sám!

Rozhodnout se mezi dvěma svými muži – to musela počátkem července zpěvačka Hana Zagorová (69). Se svým současným manželem, milovaným operním pěvcem Štefanem Margitou (59) měla jet na dovolenou do španělské Malagy a konečně si tak odpočinout, její bývalý manžel, tanečník Vlastimil Harapes (70) však na stejný termín naplánoval velkolepou oslavu svých sedmdesátých narozenin. A Zagorka se nakonec rozhodla podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Dala přednost svému expartnerovi Harapesovi a Margitu poslala k moři samotného.

Státní opera nebo Malaga?

„ Letenku jsem měla se Štefanem koupenou dlouho. Pak jsem se dozvěděla, že bude mít Vlastík narozeninovou akci ve Státní opeře. Nechala jsem Štefíčka odletět do Malagy samotného, já si musím zkrátka koupit novou letenku, protože přebukovat už to nešlo,“ nechala se slyšet oblíbená zpěvačka. Její o deset let mladší manžel tak neměl moc na výběr a na vytouženou letní dovolenou odletěl sám. Svou ženu tak nechal napospas prvnímu osudovému muži jejího života, se kterým strávila Zagorová šest společných let a plánovala velkou rodinu. Kvůli jeho odlišné sexuální orientaci však jejich manželství skončilo.

Jsou jen kamarádi

Na jihu Španělska vlastní Zagorová s Margitou luxusní apartmán, kde už si nyní zřejmě oba užívají dovolené. Na svého manžela totiž Zagorová nedá dopustit a proto dodává, že i přesto, že dala Harapesovi tentokrát přednost, jsou se svým exmanželem opravdu jen přátelé. „Je to i takový recept pro ostatní rozvedené páry. Nebuďme jen exmanželé, ale kamarádi,“ dodává.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden