Už rok je herečka Tereza Ramba (35) maminkou syna Mikuláše (1). Jenže ani pár týdnů po porodu nedokázala odolat a jela pracovat.
Jak sama říká, herectví je její život a tímhle svá svoje jen potvrzuje. Některé maminky se tak nad jejím rozhodnutím pozastavují. Podle nich jsou právě první měsíce s miminkem velmi důležité.

V té době ale Tereza trávila dlouhé hodiny na place a o chlapečka, kterému říká Slunce, se staraly babičky. „Mám pocit, že to natáčení mi určitým způsobem zachránilo život, protože jsem byla v takovém kolotoči. Byla jsem připravená na to, že už nikdy nebudu točit.
Karel mě ale přesvědčil a ten scénář byl strašně dobrý,“ rozplývá se Tereza, která se tak nakonec rozhodla nevzdat se kariéry, a i v rámci současných opatření stále naplno pracuje.