Dalibor Gondík: Žena mu doma dělá peklo

Manželka zuří. Dalibor Gondík (48) si nedá pokoj a ve svém přísném režimu pokračuje i nadále, a to nedělá dobrotu v jeho manželství. Jak je známo, je to přísný vitarián, což znamená, že nejí téměř nic jiného než ovoce a zeleninu a sem tam nějaká ta semínka.

Do toho každý den několik hodin sportuje. A poté, co se zúčastnil taneční soutěže, prý i pravidelně tančí. Dokonce ho prý nyní obsadili do operety! Kromě toho ovšem režíruje a zkouší divadelní hry v Plzni.

Doma prý bývá maximálně jeden až dva dny v týdnu. Je pochopitelné, že se to jeho ženě Markétě ani za mák nelíbí. Nejenže se bojí o jeho zdraví, ale také prý začala hodně žárlit. Už během StarDance mu prý začala chodit spousta e-mailů a textových zpráv od jeho obdivovatelek a ani teď to není jiné.

A herec chce samozřejmě vypadat dobře. Za jakoukoli cenu. Jenže málo jídla, stres a každodenní shon se na něm podepisují a i přátelé si prý všimli, že už není tak veselý, jak býval. Všichni o něj mají strach, a to nejen kvůli zdraví, ale i proto, že se mu prý začíná rozpadat rodina.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden