Dalibor Janda se rozčiluje nad emancipací

Dnešní ženy neumí žít ve vztahu

Držák na naší hudební scéně DALIBOR JANDA (63) se rozohnil nad dnešními ženami. Pokaždé když si prý stěžují na to, jak je těžké najít životního partnera, musí se smát. Je totiž skálopevně přesvědčený, že o vztahy ve finále vlastně ani nestojí.

Sice prý tvrdí, jak rády by se usadily po mužském boku a časem založily rodinu, ve skutečnosti si ale soužití v páru nedokážou podle Dalibora pořádně ani představit. Jediné, co prý chtějí, je svoboda a užívat si naplno život, v čemž by je partneři jen brzdili. „Jsou pohlceny emancipací. Nepěstují vztahy, protože chlapy nepotřebují,“ míní známý zpěvák. Podle něj jsou dnešní mladé dívky až nadřazené, a kdyby nepotřebovaly jednou zplodit potomka, muže by prý ze světa mohly vygumovat. „K tomu stejně jednou dojde,“ dodává Janda už trochu s nadsázkou. Dlouhodobé vztahy nejsou prý pro ženy už vůbec prioritou. Soužití s opačným pohlavím, kterému se musí ze všeho zodpovídat, je neláká. Nechtějí se o nikoho starat, po nikom uklízet a už vůbec ne pro někoho vařit, když většina z nich je podle jeho slov stejně na dietě.

Může za to dcera?

Dalibor žije ve spokojeném manželství už více než třicet let, a tak je dost zvláštní, že ho téma ženy a vztahy dokáže tolik vyvést z míry. Před pár lety si dokonce pochvaloval, že mu to s jeho životní láskou JIŘINOU stále klape ve všech směrech, nevyjímaje ložnici. A protože ona nikdy nestála o publicitu ani zázračnou kariéru, zpěvákovi vždy dokázala vytvořit tolik potřebné rodinné zázemí a nikdy nepraskla žádná nemanželská aférka, dá se soudit, že právě ona nebude důvodem, proč ho vztahová situace dnešní doby trápí. Nicméně doma má ještě jednu ženu a tou je dcera JIŘINA ANNA (27), která stále pracuje na své dráze zpěvačky. S otcem mimo jiné koncertuje, společně tráví hodně času také na zkouškách, a tak je velmi pravděpodobné, že mu tuto myšlenku zasadila do hlavy právě ona. Možná by si její otec představoval, že by v tomto věku už mohla začít pomýšlet především na rodinu, ale jí se to moc nezamlouvá.

Dcera Jiřina se zatím zajímá víc o kariéru než o rodinu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden