Můj čas na kafíčko

Další drsný rozvod kvůli nevěře?

Můj čas na kafíčko

Už jednou skončila Kostková se zlomeným srdcem a bohužel to vypadá, že se historie může opakovat.

Rozvod s režisérem Petrem Kracikem (64) dostal kdysi herečku Terezu Kostkovou (46) až na dno. Jenže se nepoučila a začala si s dalším režisérem. Způsobil jí bolestnou jizvu na srdci i Jakub Nvota (46)?

Už jednou se hvězda seriálu Jedna rodina Tereza Kostková (46) spálila. Myslela si, že je divadelní režisér Petr Kracik (64) tím pravým, ale on jí zahýbal, kde mohl. Režiséři jsou ale pro herečku takovým pokušením, že jim jednoduše nemůže odolat.

Předchází ho velmi zajímavá pověst

Bohužel pro ni se ale šušká, že se její manžel Jakub Nvota (46) také občas zapomene s jinou ženou. Co je na tom pravdy? Už když Nvotu poznala, kolovaly o něm zvláštní zvěsti, které asi měly herečku minimálně trochu varovat.

Mezi zasvěcenými se o něm říkalo, že věrnost zrovna není jeho silná stránka. Hlavně pak jeho kolegové si občas měli pustit pusu na špacír a zmínit se o

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden