Můj čas na kafíčko

Další tvrdý útok je tady! Co se stalo tentokrát?

Ačkoli byl chvíli klid a Ivana Gottová (47) Dominika Gottová (50) si každá žila svůj život stovky kilometrů daleko, přišel ze strany Dominiky další útok.

A znovu nekritizuje nic jiného než údajnou chamtivost a touhu vydělat další a další peníze na jméně zesnulé hudební legendy Karla Gotta (†80). Co se jeho nejstarší dceři znovu nelíbí a ostře to prostřednictvím médií kritizuje?

Ivana Gottová (47).

Další a další miliony

Na začátku října tomu byly přesně čtyři roky od okamžiku, kdy nejznámější český hudebník vydechl naposledy. Bohužel se ale jeho výročí neobešlo bez dalšího nepříjemného útoku ze strany Dominiky na macechu.

Ivana Gottová se totiž rozhodla, že se společně s dcerami Charlotte-Ellou (17) Nelly Sofií (15) postupně odstěhuje z Bertramky a tam později vznikne vzpomínkové muzeum pro příznivce Karla Gotta.

„Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých 85. narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou,“ oznámila Ivana. A právě tyhle plány Dominiku rozčílily a znovu na Ivaně nenechala nit suchou.

Ivana prý nectí přání Karla Gotta

Prozradila, že si její tatínek vždy přál, aby vilu, kde Ivana s dětmi bydlí, nikdy neprodávala a byla pro ně navždy domovem. A naznačila, že dělá vše jen pro peníze. K tomu všemu navíc otevřela i starší záležitost a na dálku macechu zkritizovala i za to, jak Karla Gotta pochovala.

Dominika totiž říká, že si její tatínek vždy přál být pochován u svých rodičů v Újezdu v Svatého Kříže, a ne na Malvazinkách. „Teď se z Bertramky s mými sestrami chystá odejít. Nerozumím tomuto postupu,“ nechápe Dominika.

Volí ignoraci

Ivana se zatím k tomuto útoku nevyjadřuje a drží si nadhled, což je asi správně. Podobně se chová prakticky setrvale už od té doby, co u ní skončila dlouholetá tisková mluvčí Aneta Stolzová (41). Těžko tak říct, kam povedou další životní kroky Ivany Gottové.

Spekuluje se o stěhování do zahraničí, konkrétně do Spojených států. Tam by totiž všechny Gottovy ženy měly více klidu. A zejména Ivana by tam měla větší prostor najít si nového partnera.

Sice v srdci bude mít navždy hudební legendu, ale byla by škoda, kdyby nedala šanci nějakému sympatickému muži, vedle něhož se bude cítit dobře. V minulosti se povídalo, že má blízko k bohatému majeteli kasin Leonu Tsoukernikovi (49). Později se ukázalo, že jsou jen přátelé, a Tsoukernik je navíc ženatý.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden