Moje šťastná hvězda

Další velké neštěstí

Když už to se stavem Hanky Krampolové (58) vypadalo nadějně, postihlo ji další neštěstí. Manželka Jiřího Krampola (81) totiž nedávno v psychiatrické léčebně, kde momentálně pobývá, spadla ze schodů. Tentokrát to ale bohužel odnesla rovnou stydká kost. Hanka tedy leží v bolestech, a neví, co bude dál.

Nebyl to její první pád

Hanka má na pády ze schodů zkrátka obrovskou smůlu. Poprvé upadla v domě v Pařížské ulici, když šla vyvenčit pejska. Tehdy si zlomila koleno, které i po operaci a rehabilitacích zůstalo neohebné.

Podruhé spadla úplně na těch stejných schodech ze stejného důvodu. A aby toho nebylo málo, stalo se to v téměř stejný den, což už působí i lehce magicky.

Návštěvy jsou bohužel zakázané

Tentokrát si Krampolová zlomila rameno. I poté prodělala spoustu zákroků, ale i tak na ni pád zanechal možná i trvalé následky. Ruku zvedne jenom do určité výšky. Tak snad tentokrát už se Hance jakékoliv následky vyhnou. Stydkou kost Hance neoperovali, ale i tak je jen připoutaná k lůžku a trápí ji bolesti.

Sama neví, co jí teď čeká, a navíc ani nemá oporu v manželovi. Návštěvy jsou totiž momentálně zakázány, a to kvůli epidemii ptačí chřipky. Hanka je tak v těžkých chvílích bohužel sama. Ale přeci jen, na všem špatném je potřeba najít si i něco dobrého.

Na úrazy všeho druhu má neskutečnou smůlu

V tomto případě alespoň Hanka zapracuje na své závislosti, protože nemá vůbec přístup k cigaretám. Až se jí zranění stydké kosti o něco zlepší, možná už na ně ani nebude mít chuť, což by jejímu zdravotnímu stavu pochopitelně prospělo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden