Moje šťastná hvězda

Dámě českého herectví způsobili muži jen samé trápení

Moje šťastná hvězda

Okouzlující herečka Květa Fialová (†88) byla ke svým fanouškům vždy velmi upřímná. Proto dobře víme, že její život ovlivnilo mnoho mužů, a často se jednalo o velmi drsné zážitky.

Tím prvním byl bezesporu její otec, přísný ruský legionář, který musel mít jako typický chlap tehdejší doby v rodině vždy poslední slovo.

Navíc byl pravým opakem její citlivé maminky, která odjakživa nesnášela jakékoli násilí. Rodiče Květy Fialové se poznali v Rusku, když byli zavřeni v gulagu.

Jako malá obdivovala veselé muže

Oba tehdy trápilo vážné tělesné postižení a to je možná zpočátku sbližovalo. Zatímco maminka o nohu přišla už v mládí kvůli vážné nemoci, tatínek si své zranění přivodil jako válečný pilot, když spadl s letadlem.

Od té doby špatně chodil a později si svou zlobu vybíjel na

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden