Dana Batulková: Má neshody s dcerou

Nedávno oslavila herečka DANA BATULKOVÁ (60) své šesté životní jublieum. Má dvě krásná vnoučata od svého syna JAKUBA PRACHAŘE (34) a úspěšnou dceru MARIANU (23). Přesto jí ke štěstí něco chybí. Je příliš závislá na dětech!

Její život není procházka růžovým sadem. Prošla si nevěrou, rozvodem kvůli o spoustu let mladší ženě, až nakonec zůstala úplně sama s dvěma malými dětmi. Bála se, aby nestrádaly, když jim chybí pevná mužská ruka, ale to se naštěstí nestalo. Své děti vychovala nejlíp, jak mohla. Přesto její blízké přítelkyně tvrdí, že šťastná úplně není. Radost jí kazí jen její snacha AGÁ- TA PRACHAŘOVÁ (32), která v minulosti kvůli údajné nevěře jejímu synovi Jakubovi dost ublížila.
Nedá se ale nic dělat. Vždyť i díky manželce jejího syna si může užívat svých dvou krásných vnoučat KRYŠPÍNA (7), který je její nevlastní, a vlastní vnučky MII (6 měsíců). „Všechno má s malými dětmi jiný rozměr a já se z role babičky moc těším,“ rozplývá se. Radost jí ovšem dělá i dcera Mariana, která absolvovala dlouhý pobyt v Americe. Z něj ale Batulková příliš nadšená nebyla.

Dana Batulkova, dcera Mariana: Když dcera oznámila, že jede do Ameriky, myslela si, že to je vtip.

Dělá mezi nimi rozdíly?

„Mariánka je často u mě doma,“ prozradila. A tak když se rozhodla sama vycestovat do zámoří, byl to pro Batulkovou šok. „Když přišla s nápadem, že si koupí letenky a letí, byla jsem hodně překvapená, protože ona taková moc není,“ nechala se slyšet herečka. Zakázat jí to ale nemohla. A tak Mariana odletěla. „Jsem na ni pyšná, že to vyzkoušela,“ tvrdí na druhou stranu herečka. Skoro to vypadá, jako by dceru měla mnohem raději než syna. Ale tak to rozhodně není! Její dlouholetí přátelé tvrdí, že zatímco o Jakuba se hodně starala, když byl malý a v pubertě, Marianě se věnuje nejvíc teď. Mrzí ji, že zatímco syn umí vařit i plést, Mariana ne. „Já jsem tu Marianku v tomhle směru nějak zanedbala. Ale snaží se, umí si udělat třeba rizoto. Nebo se zeptá, jak se to dělá. Život ji naučí, stejně bude jednou svému muži muset občas něco uvařit,“ říká Dana. Jenže když bude stát pořád dceři po boku a nenechá jí žádnou volnost, možná si ani nikoho jen tak nenajde.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama