Dana Batulková: Už nemůže mlčet!

Nevydržela mlčet! Konečně dala Dana Batulková (59) najevo, co si myslí o tchyni svého syna Jakuba Prachaře (33), herečce Veronice Žilkové (55). Hodně se teď mluví o manželské krizi a neujasněném otcovství, věc se týká Jakuba Prachaře a Agáty Prachařové (32).

Situaci komentovala též matka Agáty Veronika Žilková, která se nevybíravě vyjádřila dokonce i o Batulkové. Ta se zachovala elegantně a diplomaticky, do sporu nijak veřejně nezasahovala. Nyní však promluvila, zřejmě to, co se na ni v poslední době valí, už nemůže vydržet.

Prohlásila, že to těžko zvládá, chce mít kolem sebe mediální klid, protože opak vůbec nemá zapotřebí. O to hůř, že se to týká syna Jakuba a jeho života. Jako jeho nejbližší člověk, jako matka, si Batulková podle svých vlastních slov přeje klid i pro něho.

Tahle kauza ji udělala nešťastnou a udělala by ji nešťastnou, i kdyby se odehrávala v soukromí. Jenomže média z ní učinila veřejnou záležitost, která se přetřásá dennodenně, zajímá se o ni celý národ. Herečka je zoufalá! Ráda by zachovala dekorum a mrzí ji, že toho druhá strana není schopna.

Myslí si, že tímto způsobem by se k sobě nechovali ani světští neboli kolotočáři, komedianti, kejklíři a kramáři. .

reklama
reklama

Komentáře