Dana Morávková: Pokukuje po chlapech. Co na to manžel?

Vypadá jako andílek, ale bůhví, co se jí honí hlavou. Pohledná brunetka Dana Morávková (45) si dala velkou práci s tím, aby se na ni pohlíželo jako na dokonalou manželku hudebníka Petra Maláska (52).

Pěje na něho hotové ódy. Ale kdo jí to uvěří? Cožpak může být manželství, jehož společným jmenovatelem je showbyznys, doopravdy idylické? A po dvaceti letech? Není všechno zlato, co se třpytí. A to i přes křečovitá prohlášení Dany Morávkové, že manžel je její láska na první pohled, její osud, že se nikdy nehádají a za celé dvě desítky let neprožili žádnou krizi.

I student psychologie vám potvrdí, že něco takového prostě není možné. Buďto si herečka dělá z fanoušků dost průhlednou legraci, anebo chce o ideálním vztahu přesvědčit v první řadě sebe. Ale občas jí unikne něco trochu podobného pravdě.

Přiznala například, že se ráda podívá na pěkného chlapa. To zní až nebezpečně. Zejména z úst ženy, která dávno překročila čtyřicítku a žije dvacet let ve stereotypu. Malásek by si ji měl hlídat s loveckou flintou, jinak se může stát prakticky cokoli! .

reklama
reklama

Komentáře