Můj čas na kafíčko

Dana Morávková prožila nečekaný únos do ciziny!

Můj čas na kafíčko

Začátek jejího osudového vztahu připomínal scénu z romantického filmu.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (52) patří k celebritám, které měly štěstí na životního partnera a na naprosto bezproblémový vztah.

Vyrůstala jako jedináček s vysokoškolsky vzdělanými rodiči. Herečka Dana Morávková (52) snila o své budoucí profesi už jako malá, i proto, že právě otec s matkou jí ukázali divadelní svět. Vodili ji na představení už jako malou, maminka ji přihlásila také do baletu.

Ten se Daně líbil také, kromě toho se ještě v dětství věnovala krasobruslení. Dvakrát se dokonce stala juniorskou mistryní v krasobruslení, konkrétně v tancích na ledě. Zvládla úspěšně zkoušky na taneční konzervatoř, ale nenastoupila tam – dělala je vlastně jen proto, aby

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden