Dana Morávková: Tajně se schází s cizími muži!

Vždy vzorová manželka hudebníka Petra Maláska (52) a příkladná matka jejich devatenáciletého syna Petra, Dana Morávková (45), byla vždy symbolem perfekcionalismu. Není snad jediný hříšek, o kterém by se ve spojitosti s ní mluvilo.

Dokonalé manželství, dokonalý život... Snad je to dílem její šikovnosti, že veřejnosti nedala šanci odhalit jedinou její hybičku. My jsme však přesto objevili velmi pikantní fakta z jejího života. Dana Morávková se za manželovými zády schází s cizími muži!

I když ve vší počestnosti, je tomu tak. Herečka se totiž snaží přiblížit lidem, je proto otevřená k pozvání svých fanoušků například na kávu, na večeři... Když vidí zájem nějakého svého příznivce, ráda s ním prý posedí a poklábosí.

Samozřejmě nejde výhradně jen o muže, i když vzhledem k půvabu herečky je zřejmé, že většina jsou pánové okouzlení její krásou a charisma. "Sejdeme se vždycky před představením. Jezdí za mnou fanoušci až ze Slovenska," nechala se slyšet Morávková.

Takové přátelské chování však může mít i svá rizika!

Přecijen se vídá s lidmi, které osobně nezná a nikdy nemůže vědět, zda to s ní dotyčný myslí upřímně a srdečně. Mohla by narazit i na padoucha! Mnozí diváci, kteří ji například mohou vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, se do děje vžijí natolik, že pak scénář nedokáží rozeznat od reality a s účinkujícími si chtějí zúčtovat jejich chování, které se jim nelíbí.

Takových případů bylo mnoho. Vyprávět by mohl třeba Aleš Háma (44), který v Ulici zhřešil jako farář Ryba. Mnohdy kvůli své roli musel čelit útokům rozčílených diváků. Stát by se to mohlo i Morávkové!

A velké trhliny by to mohlo napáchat i v jejím manželství. Jak může svému muži vysvětlit, že jsou to jen čistě pracovní schůzky a o nic špatného nejde? Červíček pochybností bude v partnerovi vrtat vždycky.

I v neposkvrněném vztahu by to pak mohlo začít vřít. Možná by se měla Morávková nad sou vstřícností zamyslet..

reklama
reklama

Komentáře