Daniela Šinkorová: Je úplně posedlá svým vzhledem

Jsem dost hubená a hezká? Nejspíš právě tyhle otázky v poslední době trápí herečku Danielu Šinkorovou (44). Jak jinak si totiž vysvětlit její posedlost špíčky, které vůbec nemá, a fotkami s dokonalou pletí, kterými zásobuje internet?

Problémy jako puberťačka

To, co by za za normálních okolností trápilo spíš mladé holky v pubertálních letech, teď sužuje herečku, která by ve svém věku už mohla mít trochu rozumu a nad své komplexy se povznést.

Jenže opak je zřejmě pravdou. Daniela na sociálních sítích zveřejňuje fotky, na kterých má dokonalý účes, hollywoodský úsměv a perfektní make-up. Co za tím ale skrývá?

Sebevědomí na nule

Je to sice překvapivé, ale vypadá to, že Daniela všechny své krásné fotografie zkrášluje speciálními filtry, které jí z tváře odstraňují vrásky a všechny ostatní nedokonalosti, takže vypadá zcela bezchybně.

Vrásky na fotce zázračně mizí.

Copak si neuvědomuje, že už to ale v jejím věku není možné? A co ty sínmky, na kterých si sama ze sebe utahuje, že je tlustá? To snad nemůže myslet vážně! Vždyť je hubená jak tyčka. Netrpí snad herečka nízkým sebevědomím?.

reklama
reklama