Moje šťastná hvězda

Daniela Šinkorová: Musela jít z kola ven

Měla zůstat raději blondýnou?

Momentálně sice prožívá šťastné období v soukromém životě, zato v tom profesním to rozhodně není žádná sláva. Doby, kdy se herečka DANIELA ŠINKOROVÁ (43) hřála na výsluní popularity, jsou nenávratně pryč. Navíc má pěkný pech. 

Proslavila se jako doktorka Gita v seriálu Ordinace v růžové zahradě, ze které za bouřlivých okolností odešla. Tehdy také bojovala s médii, která rozebírala její vztah s tehdy ještě ženatým movitým přítelem LADISLAVEM POLÁKEM (50). Herečka tehdy neustála mediální zájem o své soukromí a rozhodla se, že se ze světa showbyznysu zcela stáhne. Brzy se jí ale zřejmě po české kameře zastesklo a nabídce na moderování primáckých VIP zpráv a dnešního Top Star magazínu neodolala. I tady si ale Šinkorová brzy zavařila. Vedení televize pěkně nadzvedlo ze židle, když se loni v tisku objevila informace o moderátorčině utajené svatbě. Fotky z veselky s Ladislavem Polákem a ruku s prstýnkem uveřejnila někdejší doktorka Gita na sociálních sítích. Navíc s několikaměsíčním zpožděním! Zdálo by se, že do tak soukromé věci televizi nic není, jenže to by nesměla být Šinkorová moderátorkou bulvárního pořadu, který by měl mít novinky o slavných z první ruky. Není proto divu, že když si samotná moderátorka, která probírala drby o jiných celebritách, nechala svou vlastní svatbu pro sebe a Top Star byl poslední, kdo se to dozvěděl, byl to průšvih jako hrom. V kuloárech Primy se tehdy dokonce šuškalo, že Šinkorové hrozí vyhazov nebo pěkně mastná pokuta. Obojí nakonec problémovou tmavovlásku minulo.

Měla zůstat raději blondýnou?
Vroubku u svých chlebodárců už se zřejmě ale nezbavila. Jako rána z čistého nebe se totiž nedávno objevila zpráva, že coby moderátorka Top Staru končí! O lukrativní moderátorský post ji připravila kolegyně EVA PERKAUSOVÁ (22). Blonďatá sexbomba byla sice z hlavního času přesunuta do „menšího“ živého vysílání, ale své místo si udržela. A vzhledem k tomu, že už se nějakou dobu nad Top Starem vznáší otazník a sahá se k úsporným opatřením, někdo z moderátorů musel logicky z kola ven. Nepěkný dárek k Vánocům tak dostala Šinkorová. „Neříkám, že mi to není ani trochu líto, ale změna je život. Televize je dynamické médium, které neustálé změny přímo vyžaduje. Nic víc ani míň v tom nevidím,“ okomentovala situaci s nadhledem moderátorka. Všem je ale jasné, že s něčím takovým nepočítala. Přece jen šlo o jeden z jejích hlavních a pravidelných finančních příjmů. Možná lituje, že se před časem vrátila ke své původní černé barvě vlasů. Jak to tak vypadá, na Primě mají slabost pro blondýnky, a možná i to napomohlo k tomu, že šla z kola ven jako jedna z prvních.

Spekulovalo se, že její partner žárlil na její kolegy, proto odešla z Ordinace.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden