Daniela Šinkorová: Tajila podivnou nemoc!

Odhalila tajemství, které celých čtyřicet šest let skrývala! Daniela Šinkorová (46) údajně v šesti letech onemocněla neznámou a velmi bolestivou chorobou! Ani lékaři si nevěděli rady.

Nemoc může přijít znova

Prý jí z ničeho nic začala selhávat imunita.Měla vředy po celém těle a nedokázala vůbec nic pozřít. Lékaři jí nasadili přísnou dietu, při níž mohla pouze pít vodu a sát brčkem řídkou bramborovou kaši. Pravidelně chodila i na injekce a na jodovou tinkturu.
Celá nemoc údajně trvala celé dva měsíce a ještě půlrok poté se uzdravovala. Nejděsivější je na ní však fakt, že se nemoc může kdykoliv rátit a v mnohem horší podobě, než když byla malá! Proto se údajně podle přátel snaží žít co nejzdravěji.Sportuje a jí hlavně ovoce a zeleninu. Ale zdraví jí to rozhodně zaručit nemusí. Zpěvačka však údajně nemá st rach z toho, že se jí nem o c může v rátit, ale že by ji poznamenala na zbytek života.

Přehnaná péče

O herečce se říká, že si hodně potrpí na svůj vzhled.Dbá o něj každý den, chodí na kosmetiku, masáže a zábaly, jen proto, aby vypadala co nejmladší. Jenže takové onemocnění, jaké ji potkalo v šesti letech, se v dospělosti bez následků neobejde. Podle některých jejích známých je to prý podobné jako s neštovicemi.

Má strach, že ji záhadná nemoc zohyzdí obličej!

Vředy útočí na celé tělo, včetně obličeje. Jenže už se nezahojí tak, jak v dětství. Zůstanou po nich jizvy, někdy nevzhledné ďolíčky. A to by byla pro Šinkorovou smrt. Jedna z hereččiných kamarádek údajně prozradila, že chodí i mnohem častěji na pravidelné preventivní prohlídky.
Není výjimkou, že klidně i každý měsíc! Hrůzný zážitek ji zřejmě poznamenal na celý život.

reklama
reklama