Dara Rolins: Bývalá láska je pro ni vzduch. Opravdu?

Silné emoce už ji opustily, anebo se Dara Rolins tak alespoň tváří. Budeme jí to věřit? Cožpak lze tak snadno zapomenout na soužití, které trvalo dlouhých sedm let? "Je to minulost, je to něco, co je za mnou.

Ani na sekundu se za den nezamyslím a nevzpomenu si!" Za tohle prohlášení by se nestyděla ani ledová královna. Nicméně doby, kdy po sobě s raperem Patrikem "Rytmusem" Vrbovským (42) sekali drápkem na sociálních sítích, nejsou zase tak vzdálené.

Napadali se a vysmívali se jeden druhému s takovou intenzitou, až bylo více než jasné, že rozchod oba dva pekelně bolí a že to zatím ani zdaleka není uzavřená záležitost. Nyní se události pohnuly kupředu, směrem, který je pro Daru málem vražedný.

Rytmus se až překvapivě rychle oženil s krásnou moderátorkou Jasminou Alagič (30), čekají miminko. "Ani mě z toho u srdce nepíchá, ani se z toho neraduji. Je mi to v podstatě jedno a lhala bych, kdybych tu vyprávěla o nějakých velkých emocích, než pravdivě přiznala, že se mě to už netýká," přesvědčuje Dara své fanoušky.

I tak mají mnozí z nich pocit, že atraktivní blondýnka lhostejnost jen předstírá. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden