Dara Rolins: Chce se vůbec stát znovu matkou?

Na první pohled to vypadá, že se DARA ROLINS (44) snaží spolu se svým partnerem PATRIKEM VRBOVSKÝM (39) o potomka. Je to ale pravda? Z kuloárů se totiž čím dál častěji ozývají pochybnosti, zda zpěvačka po dítěti vůbec touží!

Kolem slavného páru a jeho plánování rodičovství je stále mnoho otázek. Už v roce 2014 se nechali slyšet, že se dlouhé dva roky pokoušejí o dítě. „Pravda je, že se o něj snažíme zatím přirozenou cestou a stále ještě to necháváme osudu,“ prozradila Rolins. Tehdy dokonce tvrdila, že pokud by se jí nepodařilo klasicky otěhotnět, nemá problém podstoupit umělé oplodnění. „Znám spoustu párů, které umělé oplodnění podstoupily, a povedlo se jim díky tomu mít nádherné zdravé děťátko,“ nebojí se zpěvačka mluvit i o tak citlivém tématu jakým umělé početí je. Zvláštní však bylo, že se Rolins rozpovídala dokonce i na téma náhradní matky. Tuto cestu nevylučovala v případě, že by nebyla jiná možnost. Podle našich informací, ale zpěvačka stále žádné umělé oplodnění nepodstoupila, a to i přesto, že letos to bude pět let, co se o dítě údajně pokoušejí. Kdyby o něj tolik stála, vypadalo by to asi jinak.

Rytmus prý po dítěti velmi touží a mrzí ho, že se ho stále ještě nedočkal.

Tvrdila, že potřebuje klid

O rok později zpěvačka tvrdila, že se nechala inspirovat východními filozofiemi a že pročítá knihy o smyslu života. Důvod byl prostý. Rolins prý potřebovala své tělo osvobodit od stresu a negativních energií, aby se jí podařilo otěhotnět. Začala proto více odpočívat, relaxovat a jezdit pravidelně na dovolenou. Kýžený výsledek však její očištěná mysl nepřinesla. Moudré knihy jí k otěhotnění překvapivě nepomohly.

Jsou oba zdraví

„Doktoři jsou s námi nesmírně spokojení, mohli by nás vystřelit na Měsíc jako dva vzorky těch nejzdravějších lidí z planety,“ dmula se pýchou Dara. Tak jak je možné, že téměř pět let nemůže přijít do jiného stavu? Není to spíš tak, že se jí už nechce měnit životní styl a soužití s jedináčkem jí zcela vyhovuje? Když se doma začnou o dítěti bavit, její dcera LAURA (8) řekne: „Máte mě!“ a tím smete jakoukoli další debatu o miminku ze stolu. Podle některých lidí z blízkosti Dary, jí tato situace náramně vyhovuje. O další dítě prý až tolik nestojí

reklama
reklama