Dara Rolins: Dcera jí dává choulostivé otázky

Mít doma dceru v pubertě, to není žádná legrace. Kdo o tom něco ví, jen si povzdechne. Rodiče dospívajících dívek musí mít nervy jako provazy, aby tohle náročné období vůbec přežili.

Mnohé by o tom mohla vyprávět Dara Rolins, která má svých beztak starostí dost. A teď se k tomu všemu ještě přidala Laura (11), která se brzy dostane do věku, kdy tátové staví kolem domů vodní příkop s padacím mostem a čistí flinty.

Jenže, jak známo, Rolins s Lauřiným otcem Matějem Homolou (45) dávno nežije, a tak je na celou řadu problémů a mateřských strastí bolestně sama. Přitom Laura už není malá holčička, stává se z ní dívka a začíná se ptát na všelijaké intimní záležitosti.

Nejvíc ji přirozeně zajímá, jak to chodí mezi muži a ženami. Kdyby měla Dara partnera, možná by se k celé situaci postavil jako chlap a na vše dospívající Lauře odpověděl, jenže zpěvačka je sama a na dceřiny dotazy se odpovídat stydí.

"Vyzvídá, jak to je, kdo byl můj první a co první pusa, všechny tyhle věci. Takže je mi jasné, že už to za chvíli přijde," posteskla si bezradná Dara. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden