Dara Rolins: Neuvěřitelné! Uhodnete, kolik vydělá?

Bídu s nouzí tře v dnešní složité době spousta známých herců a zpěváků, často to i otevřeně přiznávají. Možná jste si lámali hlavu, jak na tom asi je Dara Rolins, o níž se nedá říct, že by byla velikou televizní či rozhlasovou hvězdou.


Málokdo by si vzpomněl na nějakou Dařinu písničku, samozřejmě vyjma Zvonků štěstí z roku 1984. Ale budete se divit! Právě Dara patří k menšímu množství umělců, kteří si na svoje příjmy ani v nejmenším nestěžují.

Za normálních, nepandemických okolností vydělám něco kolem sedmi set tisíc až milionu korun měsíčně jen za živá vystoupení, tedy koncerty a komerční akce. K tomu milionové kontrakty z Instagramu.

Daň je ale vysoká, a to život na zadní sedačce auta,“ prohlásila Dara. Mimoto bývá pravidelně tváří značkových výrobků zvučných jmen. „Všechno jsou to víceleté milionové kontrakty, konkrétnější být nemohu.

Ale funguje to velmi dobře,“ pochvaluje si někdejší Darinka Rolincová, která mívá deset, ale i dvacet vystoupení měsíčně. Zaměstnává pět tanečnic, dva manažery, chůvu pro dceru Lauru (12), účetní a asistentku. „Jsem kočovník,“ zmiňuje s povzdechem odvrácenou tvář této profese.

reklama
reklama

Komentáře