Dara Rolins: Podivné. Zakazuje si truchlit

Nedovoluje si být smutná! Tuto prapodivnou metodu zvolila Dara Rolins (44) coby cestu, jak konečně dosáhnout vytouženého klidu. Tady by ovšem psychologové bili na poplach: tento způsob je snad ze všech ten nejhorší! Slzám a smutku musí dát člověk nezbytný průchod, jinak se z pochmurných nálad nikdy nedostane a hrozí mu trvalé deprese.

Jenomže zoufalá zpěvačka už neví, jak dál, a zkouší tedy všechno možné. Má za sebou ztrátu otce i nejlepší kamarádky, autonehodu, při které zahynul člověk, v neposlední řadě rozchod s otcem dcery Laury (9), hudebníkem Matějem Homolou (44).

Není toho na jednu křehkou ženu už příliš? A tak zcela zákonitě došlo k nejhoršímu: zpěvačka se uzavřela do sebe a zakázala si truchlit, protože žalu už podle jejího názoru bylo dost. Skálopevně tvrdí, že čím je starší, tím umí s emocemi lépe pracovat.

Ve skutečnosti právě to, že si je zakazuje, může vést k naprostému kolapsu. Její nejbližší přátelé neskrývají obavy. Nikomu ze zpěvaččina okolí by přece nevadilo, kdyby Dara o svých smutcích dlouze povídala.

Všichni přece vědí, jak se jí třeba zrovna po kamarádce Evě Skallové (†36), která prohrála boj s rakovinou, zoufale stýská. Ty dvě přece byly skoro jako sestry! .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden