Dara Rolins: Vana obložená zlatem. Přispěli jste i vy?

Zase trefa do černého! Dalším povedeným kouskem, jímž Dara Rolins šokovala národ sužovaný koronavirovou pandemií, je výstavka jejího soukromí.


Každý ví, jak je úspěšná, a kdyby někdo náhodou nevěděl, zpěvačka mu svůj luxusní život strčí až pod nos. Pochlubila se mimo jiné vanou obloženou zlatými kachličkami, ale i krytým bazénem či rozlehlým obývacím pokojem s krbem a obřím televizorem.


Na většině snímků nechybí ona sama, na mnohých se zapomněla obléknout s výjimkou titěrných plaveček. Dá se říci, že spolu s interiérem vystavuje i sebe, jak je ostatně jejím dobrým zvykem. Cena patrové vily za Prahou se odhaduje na dvacet milionů korun.


Na zahradě možno skákat na trampolíně, na prostorově velkorysé terase popíjet kávičku a zasněně hledět do přírody. Ruku na srdce, možná jste na zmíněný přepych korunovaný exkluzivními kachličkami interpretky dávné písně Zvonky štěstí přispěli i vy. Ptáte se jak?


Možná jste si za 499 korun koupili svíčku Lola, kterou navrhla. Nebo podložku na cvičení, takzvanou jógamatku, za 1990 korun. Jmenuje se VERMI.

reklama
reklama

Komentáře