Dara Rolins začíná mít problémy s psychikou

Bude muset rušit koncerty?

Slovenská zpěvačka DARA ROLINS (43) snad nenajde klid. Po smrti otce si vytrpěla své a konečně se zdálo, že se s tragédií srovnala. Jenže teď se ukázalo, že rána je pořád velká a velmi čerstvá.

Ještě donedávna si žila celkem spokojeně. České publikum ji má rádo, a tak se částečně věnovala práci a z větší části dceři LAUŘE (8) a především své velké lásce RYTMUSOVI (39), v jehož náručí našla konečně rodinné štěstí. Jenže jednoho dne se dozvěděla tragickou zprávu, která její klidný život obrátila vzhůru nohama. Její otec DUŠAN (†68), kterého velmi milovala, podlehl mozkové mrtvici a zemřel, aniž by se s ním zpěvačka stihla rozloučit. Byla to pro ni velká rána, i když věděla už delší dobu, že s tatínkem, který ji kdysi přivedl ke zpěvu, není něco úplně v pořádku. Krátce předtím mu totiž lékaři oznámili podezření na rakovinu kůže a jeho to psychicky velmi ničilo. Pak opakovaně udeřila mozková příhoda a Dara přišla o jednoho z nejbližších lidí v životě.

Zhroutila se na koncertě

Uplynuly čtyři měsíce od smutné události a zdálo se, že zpěvačka je už z nejhoršího venku. Jenže nakonec se ukázalo, že vzpomínky na milovanou osobu a žal s nimi spojený ji pronásledují na každém kroku. A to nejen doma, ale bohužel i na koncertě během zpěvu. Na posledním vystoupení nebyla dokonce schopna dokončit skladbu a začala brečet přímo na pódiu. Fanoušci byli zděšení, ale ona si zkrátka ne mohla pomoct. „Mám problém zpívat třeba text Anjelik moj, kde lietaš,“ prozrazuje zničená Dara. Teď je otázka, jestli se. dokáže dát dohromady a nasmlouvaná vystoupení zvládne, nebo jestli bude muset jedno po druhém rušit. Ještě se nabízí varianta, že by vyřadila některé písničky, které jí tatínka připomínají, nebo může zpívat na playback, aby nikdo nepoznal, když jí ujede hlas. Naštěstí má alespoň doma muže, o nějž se může na 100 procent opřít.

V den otcova pohřbu zvládla odzpívat celé vystoupení v pořádku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden