Dává manželovi lekci za jeho zálety?

Vyměnili si role? Lagmajer byl vždycky považován za muže, který nedokáže být věrný. Teď to ale vypadá přesně naopak. Co se děje?

Na svůdníky má ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) nos. Přitahují ji jako magnet. Vymění toho, kterého má doma, za nového? Její manželství se otřásá v základech a manžel zuří.

V posledních letech musela od svého muže snášet mnohá příkoří. Adéla Gondíková (47) je však ženou do nepohody a umí odpouštět. Ale čeho je moc, toho je příliš. Vyměnila si role se svým manželem Jiřím Langmajerem (54)?

To on byl vždycky považován za svůdníka a lamače ženských srdcí. Všichni si o něm mysleli, že nedokáže být žádné ženě věrný. Jenže teď to vypadá, že právě Adéla je tou, která se rozhodla vyhodit si z kopýtka a užít si vášnivý románek se svým seriálovým kolegou.

Je to pomsta manželovi, nebo se skutečně zase zamilovala? Langmajer je prý vzteky bez sebe. Nesnese pomyšlení na to, že

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden