David Prachař a Linda Rybová: Odešel prý od rodiny! Bude rozvod?

Už delší dobu se spekuluje o tom, že jejich manželství jde ke dnu. Linda Rybová (43) a její manžel David Prachař (60) řeší manželské problémy už delší dobu, ale očividně to nikam nevede. Mají spolu sice čtyři potomky, ale ani to je nedonutí k tomu, aby si o svých problémech promluvili a vyřešili je.

POŘÁDNĚ HO NAŠTVALA

Proslýchá se, že dělají pravý opak. Před dětmi se hádají a používají velmi ostrá slova. Potvrdili to jejich sousedé, kteří přednedávnem potvrdili i další šokující fakt. David měl údajně od Lindy a od dětí odejít. Prý teď bydlí v jejich společné chatě, která se nachází kousek za Prahou. Sousedé potvrdili, že přednedávnem se Rybová s Prachařem znovu hádali. Nicméně to prý bylo intenzivnější než kdy předtím. Prachař měl prý záchvat žárlivosti, protože si jeho manželka zašla na kávu s jedním ze svých kolegů.Už v minulosti se proslýchalo, že David má se žárlivostí problém.

BYLA MU NEVĚRNÁ?

Byl by nejradši, kdyby Rybová pracovala v nějaké kanceláři, do které by za ní nikdo nechodil. Ale to má smůlu, protože Linda je přece jen herečka a kontakt s lidmi je její denní chleba. Ať už kontakt s kolegyněmi, tak s kolegy. On to ale stále nedokáže pochopit. Po hádce prý David odešel a od té doby ho sousedé neviděli. Vypadá to tedy, že si manželé dali pauzu a každý teď žije jinde.

JE TO JEN PAUZA, NEBO DEFINITIVNÍ KONEC?

Rybová je prý na jednu stranu ráda, že si od manžela odpočine, a myslí si, že jim to jen a jen prospěje.Na druhou stranu ale otázkou zůstává, jestli se svým kolegou z Ulice Martinem Fingerem (48) skutečně nemá něco víc než jen kamarádské srazy u kávy. V Ulici si zahráli pěkně žhavé scénky a zdá se, že to u obou vyvolalo jakousi chemii.

Od té doby si údajně Linda s Davidem tolik nerozumí, a dokonce to vyústilo v to, že teď žijí odděleně. Bude se Linda s Martinem dál scházet? Zatím se nezdá, že by to plánovala ukončit, ale tím pádem jí hrozí rozvod, protože její manžel to očividně tolerovat nehodlá.

reklama
reklama

Komentáře