David Prachař: Velký strach z budoucnosti!

Místo vytouženého klidu bude dřít až do úmoru!

Dlouhá léta byl právě David Prachař (59) tou opravdovou hlavou rodiny v pravém slova smyslu. Dokázal ji totiž uživit a to dokonce i během složitých období během budování hnízdečka lásky z polorozpadlého mlýna za Prahou.

Jenže na začátku příštího roku mu bude už šedesát let a samozřejmě tak začíná pomalu přemýšlet o důchodu, protože se začíná cítit unavený. Aby také ne, když je po pracovní stránce tak obrovsky vytížený a navíc se společně s Lindou Rybovou (42) stará doma o dcerky Rozárku (14), Josefínu (13) a Františku (9).

To všechno samozřejmě člověka pořádně vyčerpává. „Na vyplácenou penzi se těším,“ říká Prachař spokojeně. Má to však pochopitelně dvě stránky. Vytoužený důchod neznamená jen odpočinek a klid, ale bohužel také často i značný úbytek financí.

Jeho příjmy jsou navíc pro rodinu klíčové. Z platu Lindy rodina jednoduše nevyžije. Je totiž poslední dobou především divadelní herečkou, jelikož se jí filmové a jiné lukrativní nabídky tak nějak vyhýbají obloukem.

Je tak možné, že sice Prachař půjde do penze, ovšem nebude to pro něj znamenat, že si hodí nohy nahoru, pustí televizi a otevře pivo. Naopak je pravděpodobné, že i během ní bude muset pracovat, aby rodina nemusela otáčet každou korunu.

Má ale ještě po těch letech řehole David dostatek sil na to, aby to zvládl?

reklama
reklama