Moje šťastná hvězda

Dcera vydá za deset závodů

Maminkou je moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová (32) už téměř půl roku.


V současné době sice prožívá to nejkrásnější a nejšťastnější období v životě, sama ale přiznává, že byla ještě nedávno ke všemu dost skeptická. Dokonce ani nevěřila tomu, že by jí dítě mohlo činit takovou radost, jakou zažívala jen při závodech!


K dětem se nikdy moc neměla


Gabriela se totiž netají tím, že děti nebyly nikdy její parketa, a kdykoli to bylo jen možné, držela si od nich pořádný odstup. „Nikdy jsem nebyla ten typ holky, který by se k nim nějak měl.


Ale je to nádherné, je to opravdu něco nepopsatelného,“ říká dnes se slzami v očích. Zároveň se ale nebojí přiznat, že ji péče o malou Izabelku někdy přivádí trochu k šílenství. A nejen ji, ale i partnera Miloše Kadeřábka (34). 


Sport je proti tomu brnkačka


Soukalová byla už od útlého dětství zvyklá neskutečně dřít, vždyť i díky tomu slavila tak velké úspěchy. Nyní se ale nechala slyšet, že vrcholový sport byl oproti mateřství v podstatě procházkou růžovým sadem.


„Tohle je věc, která mě dokáže vyšťavit tak, že mám pocit, že jsem odjela deset závodů najednou a po sobě,“ říká otevřeně. Přesto nelituje ani jediné vteřiny se svou dcerkou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden