Můj kousek štěstí

Dcera vzkázala: nechci v tomhle světě žít!

Dagmar Patrasová (60), Anička Julie Slováčková (20)

Královna dětských srdcí a herečka Dáda Patrasová (60) má zase o starost víc. Její dcera Anička Julie Slováčková (20), kterou má se svým nevěrným manželem Felixem Slováčkem (73) totiž před časem vzkázala světu, že už dál nechce žít a že je jí ze všeho zle! Na Aničku, která by ve svém věku měla sršet pozitivní energií, tak zřejmě až nyní dolehly nepěkné vztahy mezi jejími rodiči, které v posledních několika měsících řešilo snad celé Česko. Zklamání nad světem a hlavně nad jeho mužskou částí tak nyní pravděpodobně ovládlo i jí. A její maminka Dáda má o svou dceru právem strach.

Může za to Felix?

„Anička je čerstvě zamilovaná, měla by být šťastná a ne psát takové depresivní věci,“ postěžovala si Patrasová, podle níž je všechno důsledkem nevěry jejího záletného manžela Felixe Slováčka. Ten se celý minulý rok tvářil, jako by se ho vůbec nic netýkalo, a v klidu balancoval mezi svou rodinou a o čtyřicet let mladší milenkou Lucií Gelemovou (33). Pro Aničku, která zřejmě doposud věřila v pravou a čistou lásku, to byl zřejmě zlomový okamžik v jejím mladém životě, a dlouhodobá systematická nevěra jejího otce nyní zničila všechny její dosavadní představy a iluze. „Je mi moc líto, že se jí situace kolem naší rodiny tak dotkla,“ lituje nyní Dáda.

Rezignuje na všechny muže?

„Byla jsem naštvaná na všechny lidi, kteří ničí tenhle svět. Nesouvisí to konkrétně ani s tátou ani s mámou ani s mým přítelem, prostě se to sešlo,“ tvrdí však Anička, která se, stejně jako její rodiče, už nyní pohybuje ve světě showbyznysu. Snad jí ne příliš ukázkové jednání jejích vlastních rodičů nevezme veškerý vítr z plachet a mladá nadějná zpěvačka a herečka, kterou můžeme vidět třeba v divadle Hybernia, tak bude nakonec šťastná. Slováček, který za to všechno může, si s tím však žádné vrásky nedělá. Právě totiž pobývá u svého kamaráda u moře v Chorvatsku a o tom,co trápí jeho dceru, nemá zřejmě vůbec tušení.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden