Definitivně napravený záletník? Na pohled idylka...

Je tedy konečně po všem, nebo je to jen klid před bouří a čeká nás ještě pořádný cirkus?

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Skandály zkoušená rodina se postavila na nohy a společná idylka z jejích členů jen čiší. Můžeme opravdu počítat s happy endem?

Působí to až dojemně. Po sedmi letech, kdy si Dagmar Patrasová (66) a Felix Slováček (78) často nemohli přijít na jméno a jejich manželství, zkoušené muzikantovou nevěrou, bylo na bodě mrazu, nyní opět působí jako spokojený pár.

Slováček se po několikaletém soužití s milenkou Lucií Gelemovou (39) definitivně vrátil domů na pražské Vinohrady, začal s manželkou rekonstruovat tamní rodinnou vilu, vzal ji na dovolenou na Kanárské ostrovy, a nyní spolu dokonce zorganizovali společnou oslavu. Aby také ne, rozhodně je, co slavit.

Saxofonistovi vyšlo nové CD a jeho manželka sfoukla na narozeninovém dortu další svíčku. K narozeninám si od svého chotě vysloužila obrovskou kytici růží, a navíc originální zlatavý poklad.

A sice svou vlastní minci, na níž je vyobrazena s fenoménem „žížalou Jůlií“, jež ji provází kariérou po více než třicet let. „Chtěl jsem Dádě vyrazit dech,“ řekl dojemně Felix, který výrobu zlatého dukátu dojednal na návrh Pražské mincovny, a je to od něj nepochybně romantické gesto.

Rodina hezky pohromadě

Na velkolepé akci svých rodičů nechyběly ani jejich děti Anna Julie (26) a Felix ml. (38), kteří zároveň pokřtili tátovo CD s názvem „Nádherná láska“. Zdá se, že vzhledem k aktuální rodinné situaci, nemohl být zvolen pro album lepší název. Až by měl člověk chuť si myslet, že právě tato oslava je symbolickou poslední tečkou za bouřlivým rodinným obdobím.

Má jasno

Dagmar, jež byla dlouho snad nejznámější podváděnou ženou v republice, nyní jen kvete. Manžela má zase natrvalo doma, zahrnuje ji láskyplnými gesty, a navíc se o své bývalé milence nevyjadřuje zrovna přívětivě, což pro každou manželku musí být opravdové zadostiučinění. „Pro mě je mrtvá!“ má v otázce Gelemové nekompromisně jasno Slováček.

Definitivní?

Vypadá to, že máme po letech skandálů, hojně propíraných bulvárním tiskem, před očima definitivní napravení slavného záletníka. Můžeme s tím ale opravdu počítat? Všichni by jistě rádi věřili, že ano.

Ocenil by to určitě každý člen známé rodiny, zejména děti, jimž žabomyší války rodičů v minulých letech ubližovaly a stavěly je do nesnadné situace. Nyní, dle slov hudebníka, rodina plánuje společnou letní dovolenou, doufejme tedy, že na ní o idylu a lásku nebude nouze.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden