Definitivní tečku za manželstvím náležitě oslavili

S rozvodem váhali deset let. Když na něj došlo, padli si kolem krku. Tím ale jejich společná cesta zdaleka nekončí. Vždycky se budou milovat.

Manželství se jim bohužel rozpadlo, zlou krev to ale mezi nimi neudělalo. Vždy si vycházeli ve všem vstříc a nehodlají na tom nic měnit. Společně strávená léta totiž nemohou jen tak hodit za hlavu.

Jejich vztah je považován za jeden z nejpohodovějších v našem showbyznysu. Z velké lásky, která mezi Lindou Finkovou (55) a Richardem Genzerem (56) byla, se zrodilo krásné a nezlomné přátelství.

I když se rozešli už před mnoha lety, stále si vycházeli vstříc a rozvod, který proběhl před několika měsíci, spolu nejen obrečeli, ale také oslavili. „Uděláme si selfíčko, dáme si panáka a užijeme

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden