Moje sladké tajemství

Dejte sbohem přebytečným kilům!

Potřebujete snížit váhu, ale nemáte čas chodit do fitka? Nebo se vám prostě jen nechce? Nevadí, zhubnout můžete díky těmhle jednoduchým trikům.

Rad, jak rychle a trvale zhubnout, je celá řada. Následující tipy jsme vyzkoušeli u nás v redakci a výsledky nás velmi mile překvapily.

Před jídlem se napijte

Je to úplně jednoduchá matematika. Než se pustíte do jídla, vypijte sklenku vody – o to méně jídla se vám vejde do žaludku. Studie zveřejněná v časopise Journal of Obesity ukázala, že lidé, kteří pili dvě sklenice vody před každým jídlem, snědli porci, která měla o 75 až 90 kalorií méně, než jako by snědli obvykle.

Hubnutí není o hladovění, ale tom, kdy a co jíst.

Grep se popere s cukry, citron s tuky

Citrony obsahují spoustu vitaminu C, jenž pomáhá smršťování a vyprazdňování tukových buněk. Každý den ráno vymačkejte citron, šťávu dejte do vlažné vody a vypijte. Když k tomu ještě sníte půlku grapefruitu denně, v těle se uloží o 30 % méně cukru než normálně.

Když jíte, nedělejte nic jiného

Při jídle žádná televize, žádné filmy, žádná hudba, žádný mobil nebo počítač! Rozptylování vede k tomu, že přestáváte vnímat, kolik jídla vlastně sníte, což obvykle vede k tomu, že toho sníte mnohem více, než když stolujete v klidu.

Snídaně, základ hubnutí

Pokud chcete zhubnout, musíte přijmout fakt, že nejdůležitějším jídlem dne je snídaně. Stanice BBC uveřejnila výsledky americké vědecké studie, podle níž nejvíce hubnou ženy, které sní k snídani polovinu své denní kalorické spotřeby.

Doktorka Daniela Jakubowicz, autorka zmíněné studie, tvrdí, že ženy, které vydatně snídaly, neměly během dne tak velký hlad jako ty ostatní a snědly toho o dost méně.

Šikovné pilulky

Dalším způsobem, jak zhubnout bez námahy, jsou tabletky na redukci váhy. Tyto doplňky stravy se nazývají anorektika a mají za úkol snižovat chuť k jídlu a navodit pocit sytosti.

No, a pokud k tomu trochu poupravíte své stravovací návyky, s pilulkami na hubnutí, které jsou volně prodejné v lékárnách, se vaše šance na redukci hmotnosti výrazně zvýší.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden