Dejte si pleť na chvíli k ledu

Vaše pleť je poslední dobou zarudlá a unavená? Speciální chladivé přípravky umí zázraky! Z vaší zarudlé pleti se rázem stane zdravá a omlazená nejen na pohled.

Za pokus nic nedáte, tak to zkuste! V mrazivém zimním období se vám automaticky při delším pobytu venku zužují cévy, aby si tělo uchovalo co nejvíce tepla. A přesně tenhle proces můžete umocnit chladivými maskami, které vám zatáhnou póry a vaše zduřelá pokožka splaskne.

Mladší o pár let

Kromě ochránné funkce plní chladivá kosmetika i další estetickou funkci. Dokážou totiž nastartovat mikrocirkulaci a urychlit tak obnovu kožních buněk. Vaše pleť tak bude působit rozjasněně a vyhlazeně.

Zregenerujte čas od času vaši pleť.

I vaše pleť potřebuje povzbudit!

Znáte to sama na svém organismu. Když je doma nebo v práci vydýchaný a ještě ke všemu příliš teplý vzduch, také si jdete na chvíli otevřít okno a pustíte tak do místnosti čerstvý chladný vánek. Stejně je to i s vaší pokožkou! Lépe se tak do ní po chladivé masce budou vstřebávat další aktivní složky.

Začervenání bude to tam

Ať už jste k zarudlé pleti přišla jakkoliv. Led vnese do vaší pokožky nesmírný klid a příjemný pocit. Naneste si na obličej chladivou masku a za pět až deset minut červené skvrny jako mávnutím kouzelného proutku úplně zmizí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden