Můj čas na kafíčko

Dejte si pleť na chvíli k ledu

Vaše pleť je poslední dobou zarudlá a unavená? Speciální chladivé přípravky umí zázraky! Z vaší zarudlé pleti se rázem stane zdravá a omlazená nejen na pohled.

Za pokus nic nedáte, tak to zkuste! V mrazivém zimním období se vám automaticky při delším pobytu venku zužují cévy, aby si tělo uchovalo co nejvíce tepla. A přesně tenhle proces můžete umocnit chladivými maskami, které vám zatáhnou póry a vaše zduřelá pokožka splaskne.

Mladší o pár let

Kromě ochránné funkce plní chladivá kosmetika i další estetickou funkci. Dokážou totiž nastartovat mikrocirkulaci a urychlit tak obnovu kožních buněk. Vaše pleť tak bude působit rozjasněně a vyhlazeně.

Zregenerujte čas od času vaši pleť.

I vaše pleť potřebuje povzbudit!

Znáte to sama na svém organismu. Když je doma nebo v práci vydýchaný a ještě ke všemu příliš teplý vzduch, také si jdete na chvíli otevřít okno a pustíte tak do místnosti čerstvý chladný vánek. Stejně je to i s vaší pokožkou! Lépe se tak do ní po chladivé masce budou vstřebávat další aktivní složky.

Začervenání bude to tam

Ať už jste k zarudlé pleti přišla jakkoliv. Led vnese do vaší pokožky nesmírný klid a příjemný pocit. Naneste si na obličej chladivou masku a za pět až deset minut červené skvrny jako mávnutím kouzelného proutku úplně zmizí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden