Dělá si z něj legraci

V současné době snad není šťastnější ženy než krásné blondýnky Evy Perkausové (27). Má před sebou luxusní veselku a čeká ji život po boku charismatického a bohatého muže.


Když byla v únoru s přítelem Ivanem Heckem (38) na dovolené na Maledivách, došlo v tomto exotickém ráji na zásnuby. A Eva se jimi pochlubila hned, jakmile se vrátila zpátky do Česka.


Neváhala na svého partnera také prásknout fakt, jak moc byl při žádosti o ruku nervózní. Přesto jí drahý prsten udělal obrovskou radost, a ačkoli ještě před rokem tvrdila, že se rozhodně vdávat nechce, nyní svůj postoj očividně přehodnotila.


A už se nemůže dočkat, až bude vdanou paní. Hecko je totiž její osudový partner, přesto si z něj neváhá dost často utahovat. Oblíbená moderátorka ho například velmi ráda natáčí, když je vzteklý nebo když se mu něco nedaří.


Nejednou ho zachytila chvíli poté, co rozmlátil stolní fotbálek i svůj telefon, a to jen proto, že v souboji se svou partnerkou prohrál.  Eva má ale temperamentní muže ráda, a když občas pouštějí hrůzu, je vyloženě spokojená. Tak dlouho hledala, až toho pravého našla.

reklama
reklama

Komentáře