Den před smrtí zavedla Iveta Bartošová manžela na místo, kde pak skočila pod vlak!

Nejlepší roky svého života prožila Iveta po boku Ladislava Štaidla.

Nešťastná Iveta Bartošová  (†48) prošla náručemi spousty mužů. Žádný z nich jí ale nedokázal podržet na její cestě do propasti. Platilo to i pro toho posledního, u veřejnosti neoblíbeného Josefa Rychtáře (62).

Muži hráli v životě Ivety Bartošové v drtivé většině spíš zápornou roli. Už její otec byl alkoholik a jeden čas se dokonce psalo i o tom, že jí údajně v dětství zneužíval. První velkou láskou a zároveň prvním milencem se pak stal mladík, který jí podváděl téměř před jejíma očima.

Na Třísku se prý obrátila sama

S Petrem Sepéšim (†25), který bral jejich vztah více jako pracovní než jako osobní, by se asi dříve nebo později rozešla. Po jeho kruté a předčasné smrti, která Ivetou pořádně zacloumala, našla útočiště u Ladislava Štaidla (75).

Ani ten jí samozřejmě nebyl věrný – už proto, že byl ženatý – ale výrazně pomohl mladé zpěvačce

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden