Denisa Nesvačilová: Nová hvězda Slunečné. Vyděšená z výhrůžek!

Mezi herci, kteří září v seriálu Slunečná, to vře. Jsou bez sebe z fanoušků, ti se totiž chovají, jako by ztratili rozum. Tentokrát se v centru pozornosti ocitá Denisa Nesvačilová, která se nově objevuje ve Slunečné.

Nastupuje do rozjetého vlaku, a ostře sledovaného. Ztvárňuje Karolínu, dívku, která vyrůstala v dětském domově, pak se jí shodou okolností ujali lidé ze statku, zejména pro Bětu byla Karolína něco jako dcera. Ta se teď po dvou letech vrací z Irska.

Je divoká, nespoutaná, s ničím si neláme hlavu. Je opakem přemýšlivé hlavní hrdinky Týny v podání Evy Burešové (27) a navíc se zamiluje do milionáře Janka. Ač to zní neuvěřitelně, diváci Nesvačilové už teď vyhrožují, protože v seriálu bude svádět Marka Lamboru (25), jenž podle jejich názoru náleží krásné Týně.

Na obranu vyděšené nové kolegyně vystoupila dokonce sama Eva Burešová. „Dočetla jsem se spoustu ne moc hezkých zpráv, a tak bych vás chtěla poprosit, nedělejte to,“ oroduje Burešová za kolegyni. „Deniska je úžasná slečna a velice talentovaná herečka. Chraňte tuhle krásnou usměvavou duši a braňte ji, pokud někde zahlédnete zlé komentáře.“

reklama
reklama