Denisa Nesvačilová - Přes prsty už dostala

Hvězda seriálu Slunečná zazářila také ve filmu Přes prsty či Miluji tě modře. Původně herečkou být nechtěla.

Zrzka s jiskřičkami v očích a čertem v těle. Rozená herečka, řeklo by se. Přitom skutečnost je úplně jiná. Rodačka z Tábora se vrhla na moderní gymnastiku, zabývala se jí od tří let, byla šikovná. „Věnovala jsem se moderní gymnastice vrcholově,“ vypráví. „Třífázové tréninky, na základní škole mě moc nevídali, furt v tělocvičnách, na mezinárodních závodech.“

Skoro nejedla

Svým způsobem ztratila dětství. „Až v patnácti šestnácti začínáte zjišťovat, jak se bavit s kluky, protože ti v tomto sportu nejsou. Přišla jsem o spoustu věcí, ale zpětně si myslím, že mi toho sport dost dal,“ konstatuje. Jenomže sportovala vrcholově, což s sebou neslo množství problémů, jedním z nich byla mentální anorexie. „Váha pro mě byla jedna z top věcí, které jsem neustále řešila.

Byly doby, kdy jsem toho přes den nesnědla moc, spíš nic,“ připouští. Dívky se každý týden povinně

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden