Denisa Nesvačilová: Zavalena nemravnými návrhy

Odvrácenou stránku popularity právě poznává hvězda seriálu Slunečná na vlastní kůži.

Protože je všeobecně známo, že se půvabná rusovláska po třech letech rozešla s muzikantem Janem Melíškem (33), známým pod přezdívkou Johny Vokál, muži z celé České republiky zpozorněli a začali se o ni horečně ucházet.


Kdyby to však činili postaru, s kyticemi, lahvemi šumivých vín, čokoládovými bonbóny a knihami veršů, zrzka by si patrně nestěžovala. Jenže ona si stěžuje a některé žádosti o schůzku označuje za bizarní. Připouští, že mnohým televizním divákům nebyla lhostejná ani před rozchodem s hudebníkem, ale nyní prý mají pocit, jako by čekala jen na ně.

Píšou opravdu zajímavé nabídky,“ poznamenala. „Ale nejhorší je, že dost často mají na profilu fotku s manželkou a dětmi nebo tam mají nějakého lesklého brouka, takže vůbec nevíte, s kým máte tu čest.“

Zjevně ji obtěžují i ženatí pánové, což ještě není to nejhorší, jak ostatně vyplývá z jejích dalších slov: „Bylo by moc hezké, kdyby nepřikládali žádné fotografie, a když už, tak aspoň od prsou nahoru.“

Jednoduše řečeno: Pánové, nemravné snímky neposílejte a nikam Denisu nezvěte, beztak nepůjde. Zadaný úchyl není perspektivní nápadník pro mladou ženu.

reklama
reklama

Komentáře