Děsí ji budoucnost s manželem?

Mezi ty, kteří nouzový stav těžce nesli, patří Ljuba Krbová (61). Hvězda Ulice miluje cestování a aktivní život. Může se ale stát, že si obojí bude muset odepřít na hodně dlouho.

Co když se bude zakrátko i její soužití s manželem Ondřejem Neffem (75) takovému nouzovému stavu podobat? Byl to on, který přivedl Ljubu Krbovou zpátky k jejímu dávnému koníčku – fotografování. Herečka svůj první foťák dostala ještě na konzervatoři, ale pak prý nebyl na focení čas. O manželovi mluví jako o velkém učiteli. „Myslím, že pro vztah je důležité, když ti dva mají společného koníčka,“ svěřila se seriálová Anička Lišková.

Na oplátku, že ji Neff přilákal zpět k focení, zlákala ona jeho k milovanému cestování. Už od samého začátku jejich vztahu bylo zřejmé, že spisovatel cestování spíš tak trochu trpí kvůli své ženě. Krbová totiž prý stále někam jezdila, zatímco on to kometoval slovy, že cestování opravdu nesnáší a stresuje ho balení. Od té doby se mnoho nezměnilo. Naopak, situace se údajně ještě vyostřila, protože s přibývajícím věkem Neff ještě více zpohodlněl a volný čas tráví nejraději doma. Taková představa života je ale pro Krbovou noční můrou.

Rozdělí je odlišné záliby?

Manželství prošlo během jedenácti společných let nejednou těžkou zkouškou. Všechny překážky pár ale s úspěchem překonal, snad i díky tomu, že měl řadu společných koníčků. Nikdy se spolu prý nenudili a i přes úskalí, které jim život přinášel se zdálo, že je jejich manželství idylické. „Pochopila jsem, že můj úkol je zorganizovat výlet, nalákat a navnadit ho na danou lokalitu,“ popisuje Krbová jak manžela přiměla, aby s ní někam vyrazil. Nakonec si prý cestování snad i oblíbil, jenže netrvalo dlouho, a zapadl prý do starých kolejí. To, co pár léta spojovalo, je může nakonec rozdělit.

Věkový rozdíl a odlišný pohled na svět se v poslední době údajně projevuje víc než kdy dřív. Ještě před několika týdny měla Ljuba Krbová plné ruce práce. Hrála v Ulici a neměla mnoho volného času. Manželé spolu tak moc nebyli. Dnes je ale všechno jinak. Situace kolem koronaviru uvěznila herečku doma, což je pro ni doslova za trest. Sice si prý udělá spoustu věcí na něž neměla čas, ale chybí jí aktivní způsob života. Za to jejímu muži situace prý docela vyhovuje. Lidé z blízkosti manželského páru tvrdí, že jestli něco herečku děsí, tak je to skutečnost, že by mohl její život vypadat přesně tak jako nyní.

Čeká ji těžké rozhodnutí

Pokud se bude chtít v budoucnu Krbová věnovat svým koníčkům, bude se muset zřejmě obejít bez manžela. Vzhledem k jeho věku je zcela přirozené, že ho přestávají lákat adrenalinové výlety při nichž jde občas o život. Herečku prý budoucnost právě z tohoto důvodu trochu děsí a neumí si představit, že by se musela vzdát buď své vášně nebo milovaného muže.

reklama
reklama

Komentáře